Regały półkowe
Regały paletowe
Systemy magazynowe
Akcesoria
Twój Klucz
do Doskonałego Porządku! 
25 Lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań Magazynowych dla Twojego biznesu.

Używane regały magazynowe

Oszczędność i ekologia - z nami to możliwe
Większość firm działających na rynku musi zapewnić odpowiednią przestrzeń magazynową do przechowywania towarów. Używane regały magazynowe stanowią ekonomiczną alternatywę dla nowych, oferując przy tym porównywalne parametry techniczne.

Używane regały magazynowe to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców z ograniczonym budżetem, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup nowych regałów, szczególnie tych wykonanych na zamówienie.

SKĄD POCHODZĄ NASZE UŻYWANE REGAŁY?

Nasze regały magazynowe używane pochodzą głównie z wymiany dotychczas używanych konstrukcji lub z likwidacji przestrzeni magazynowych u naszych klientów. Dzięki temu znamy dokładnie ich pochodzenie i historię użytkowania.

Każdy używany regał przed sprzedażą jest skrupulatnie sprawdzany i poddawany licznym testom, co zapewnia bezpieczne użytkowanie przez nowego właściciela. Oferowane przez nas regały cechują się stabilnością, doskonałymi parametrami technicznymi oraz najwyższą jakością wykonania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi specjalistami. Przygotujemy szczegółową wycenę i zaproponujemy korzystne rozwiązania.

SPRAWDŹ UŻYWANE REGAŁY MAGAZYNOWE DOSTĘPNE OD RĘKI

TEL.: 602 510 138
Masz pytania?
Potrzebujesz doradztwa w sprawie doboru regałów lub systemów magazynowych?
Skontaktuj się z nami chętnie pomożemy dobrać najlepsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.
Zaufali nam
ul. Korsarzy 1
81-578 Gdynia
NIP 58-615-839-22
Nasza lokalizacja >
kontakt