Regały półkowe
Regały paletowe
Systemy magazynowe
Akcesoria
Twój Klucz
do Doskonałego Porządku! 
25 Lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań Magazynowych dla Twojego biznesu.
Regały półkowe do archiwum
Pełen wachlarz produktów magazynowych w jednym miejscu
NOWOCZESNE REGAŁY DO ARCHIWUM
Oferowane przez nas regały do archiwum mają wytrzymałą i stabilną konstrukcję. Jednocześnie rozmiary i zastosowane funkcje regałów archiwalnych pozwalają traktować je jak regały magazynowe do archiwum, których głównym zadaniem jest optymalizacja powierzchni. Proponowane regały archiwizacyjne to regały wielopoziomowe, które pozwalają na komfortowe układanie, przekładanie i segregowanie niezbędnych dokumentów. Odpowiednio ustawione w pomieszczeniu regały archiwalne umożliwią bezproblemowe i wygodne sięganie po dokumentację.
Regały archiwalne oferowane przez AB RACK zapewniają bezpieczne i wygodne składowanie segregatorów. Nasze regały archiwizacyjne nie wymagają stosowania stężeń krzyżowych tylnych i żadnych innych wzmocnień co umożliwia ich obustronną obsług.

Do każdego zamówienia w AB RACK podchodzimy indywidualnie. Przeprowadzając krótkie rozpoznanie, możemy – wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie na rynku – wskazać najkorzystniejsze rozwiązania dla danego klienta.
Regały archiwalne doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest składowanie w sposób bezpieczny i wygodny dla pracowników rosnącej liczby ważnej dokumentacji.
AKCESORIA DO REGAŁÓW ARCHIWIZACYJNYCH
Regały magazynowe do archiwum mogą być wyposażone w różnego typu akcesoria dodatkowe:

– przegrody pełne lub częściowe, 
– listwy tylne lub przednie zabezpieczające przed wypadaniem dokumentów, 
– drzwi szafy,
– drążki ubraniowe,
– blaty biurowe.

W AB RACK zapewniamy różnorodny i szeroki wybór akcesoriów do regałów archiwalnych. Dodatkowe elementy to zabezpieczenie samej dokumentacji przez czynnikami zewnętrznymi.
Gwarantujemy 100% zadowolenia z naszych regałów archiwalnych. Zapewniamy każdemu profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego regału.

Wysokość 2.100mm, 2.500mm, 2.600mm, 3.000mm, 3.500mm, 4.600mm
Głębokość 300mm, 400mm, 500mm, 600mm, 800mm
Długość półki 1.290mm, 1.000mm, (dodatkowo – 900mm)

WYSOKA JAKOŚĆ I 
BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie nasze regały stalowe do biura są zgodne z aktualnymi normami gwarantującymi bezpieczną pracę w biurze i posiadają deklarację zgodności CE. Nasze produkty spełniają wszystkie warunki zapewniające wieloletnie i bezawaryjne używanie ich w miejscu pracy. Dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, staramy się, by każda osoba zamawiająca nasze regały do biura była w 100% zadowolona z ich użytkowania.
Masz pytania?
Potrzebujesz doradztwa w sprawie doboru regałów lub systemów magazynowych?
Skontaktuj się z nami chętnie pomożemy dobrać najlepsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.
Zaufali nam
ul. Korsarzy 1
81-578 Gdynia
NIP 58-615-839-22
Nasza lokalizacja >
kontakt