Regały półkowe
Regały paletowe
Systemy magazynowe
Akcesoria
Twój Klucz
do Doskonałego Porządku! 
25 Lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań Magazynowych dla Twojego biznesu.
Regały typu LONGSPAN
Pełen wachlarz produktów magazynowych w jednym miejscu
REGAŁY TYPU LONGSPAN
Regały półkowe typu LONGSPAN AB RACK – to modułowe systemy regałowe dostępne w szerokim wyborze wymiarów i konfiguracji. Szeroka oferta dostępnych akcesoriów i wyposażenia dodatkowego umożliwia składowanie wszelkiego rodzaju towarów w sposób idealnie uporządkowany. Nasze regały montuje się szybko i łatwo dzięki bez śrubowym połączeniom. Wypełnienie poziomów półkowych – płyta wiórowa lub panele stalowe.

LONG SPAN to zaczepowe regały magazynowe służce do składowania towarów o dużych gabarytach. Są uniwersalnym rozwiązaniem magazynowania towaru na regałach półkowych.

STANDARDOWE WYMIARY REGAŁÓW LONGSPAN
Wysokość 2.100mm, 2.500mm, 3.000mm, 3.500mm, 4.600mm
Głębokość 300mm, 400mm, 500mm, 600mm, 800mm
Długość półki 1.500mm, 2.000mm, 2.500mm, (dodatkowo 1.750mm, 2.250mm)
Obciążalność jednej półki   350 kg

AB RACK PRODUCENT REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH
oferuje ponadto nabywcom szeroki wybór wymiarów. Na uwagę zasługuje wyjątkowo trwała i dobrze przemyślana konstrukcja regałów wykonanych ze stali najwyższej klasy. Polecamy szeroką ofertę nowoczesnych akcesoriów umożliwiających bezpieczne oraz sprawne przechowywanie różnego rodzaju towarów. Dzięki naszym propozycjom składowanie materiałów w magazynach i halach pozostaje uporządkowane i zgodne z normami bezpieczeństwa, dzięki czemu przestrzeń jest przyjazna przebywającym tam pracownikom oraz ich codziennej pracy.


WYSOKA JAKOŚĆ I 
BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie nasze regały są zgodne z aktualnymi normami gwarantującymi bezpieczną pracę w biurze i posiadają deklarację zgodności CE. Nasze produkty spełniają wszystkie warunki zapewniające wieloletnie i bezawaryjne używanie ich w miejscu pracy. Dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, staramy się, by każda osoba zamawiająca nasze regały do biura była w 100% zadowolona z ich użytkowania.
Masz pytania?
Potrzebujesz doradztwa w sprawie doboru regałów lub systemów magazynowych?
Skontaktuj się z nami chętnie pomożemy dobrać najlepsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.
Zaufali nam
ul. Korsarzy 1
81-578 Gdynia
NIP 58-615-839-22
Nasza lokalizacja >
kontakt