Regały półkowe
Regały paletowe
Systemy magazynowe
Akcesoria
Twój Klucz
do Doskonałego Porządku! 
25 Lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań Magazynowych dla Twojego biznesu.
Regały paletowe PUSHBACK
Pełen wachlarz produktów magazynowych w jednym miejscu
System PushBack to koncepcja regałów magazynowych oparta na zasadzie FILO (pierwsze weszło, ostatnie wyszło). Aranżacja pomocniczych stref buforowych, stref spedycyjnych w magazynach to miejsca, gdzie najczęściej stosowane są regały tego typu. W regałach używa się specjalnych prowadnic lub grawitacyjnych systemów rolkowych. Współczynnik wykorzystania powierzchni magazynowej jest tak samo wysoki, jak przy zastosowaniu regałów wjezdnych. Załadunek i wyładunek palet odbywa się z jednej strony regału. Wózki magazynowe nie wjeżdżają do wnętrza systemu. Przy załadunku korzysta się z siły wózka widłowego do popchnięcia palet, natomiast przy wyładunku wykorzystywana jest siła grawitacji.

STANDARDOWE WYMIARY
Wysokość ograniczona jedynie możliwościami stosowanych wózków widłowych.
Głębokość do 4 palet dla systemów z prowadnicami i do 7 palet dla systemów z rolkami.
Obciążenia do 1400 kg na paletę.
To masz już zaprojektowane:

REGAŁY MAGAZYNOWE
PALETOWE NA WYMIAR
Regały paletowe na wymiar to konstrukcje o wielu walorach użytkowych, które usprawniają funkcjonowanie niejednego magazynu. Nic więc dziwnego, że stanowią one jeden z niezbędnych elementów wyposażenia tego typu obiektów. Dzięki nim możliwe jest składowanie towarów spaletyzowanych różnego rodzaju znajdujących się na paletach.

Bardzo praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem, które pozwoli na optymalizację powierzchni składowania, są regały paletowe. To dzięki nim mamy możliwość przechowywania wielu różnych typów towarów zarówno tych umieszczonych na paletach standardowych, jak i specjalnych, które mają nietypowe wymiary. Nic więc dziwnego, że od lat stanowią jeden z niezbędnych elementów wyposażenia praktycznie każdego magazynu wielkopowierzchniowego.

Masz pytania?
Potrzebujesz doradztwa w sprawie doboru regałów lub systemów magazynowych?
Skontaktuj się z nami chętnie pomożemy dobrać najlepsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.
Zaufali nam
ul. Korsarzy 1
81-578 Gdynia
NIP 58-615-839-22
Nasza lokalizacja >
kontakt