tel. +48 58 620 92 09 - kom. +48 602 510 138

Nasza firma oferuje wysokiej jakości regały magazynowe w atrakcyjnej cenie. Pozwalają one na wygodne i funkcjonalne składowanie dowolnych towarów oraz oszczędność miejsca w magazynie. Nasze regały magazynowe są stabilne, nawet w przypadku dużego obciążenia. Gwarantują bezpieczne przechowywanie wszelkiego rodzaju materiałów i umożliwiają wygodny do nich dostęp. Nasze produkty dopasowujemy do potrzeb klientów, konfigurujemy je na różne sposoby i w razie potrzeby łączymy ze sobą. Możemy także poszerzać regały magazynowe o kolejne moduły, które pozwolą powiększyć przestrzeń do składowania towarów w sposób łatwy i bezproblemowy.

Do montowania stworzonych przez nas regałów nie potrzeba jakichkolwiek skomplikowanych narzędzi. Tworzymy rozwiązania, które umożliwiają szybki montaż regałów w magazynie oraz ich nieskomplikowane rozkładanie, gdy konieczne będzie przeniesienie regału w inne miejsce magazynu. Oferujemy funkcjonalne rozwiązania dzięki którym składowanie towarów staje się wydajne oraz ergonomiczne. Wszystkie nasze regały są pokryte niezwykle trwałym protektorem cynkowym, który zapewnia efektywną ochronną powłokę na powierzchni. Maksymalny udźwig dostosowywany jest każdorazowo do potrzeb klienta oraz rodzaju towarów, jakie mają być składowane na regale. Zapewniamy trwałe wzmocnienie półek poprzez zastosowanie dodatkowego systemu o charakterze wspierającym konstrukcję. Nasze regały magazynowe dopasujemy do produktów, które będzie się na nich przechowywać. Proponujemy najbardziej skuteczne i wydajne rozwiązania.

regaly-magazynowe-polkowe

REGAŁY PÓŁKOWE

regaly magazynowe paletowe

REGAŁY PALETOWE

regaly paletowe wjezdne

REGAŁY PALETOWE WJEZDNE

regaly paletowe pushback

REGAŁY PALETOWE PUSHBACK

regały paletowe przepływowe

REGAŁY PALETOWE PRZEPŁYWOWE

regały paletowe jezdne

REGAŁY PALETOWE JEZDNE

regały wspornikowe

REGAŁY WSPORNIKOWE

antresole i regały wielopiętrowe

ANTRESOLE, REGAŁY WIELOPIĘTROWE

regały unix

REGAŁY UNIX (PÓŁKI Z KRATOWNICY)

regaly połkowe przepływowe

REGAŁY PÓŁKOWE PRZEPŁYWOWE, ROLKOWE

regały typu longspan

REGAŁY TYPU LONGSPAN

regały na szpule i bębny

REGAŁY NA SZPULE I BĘBNY

Przy użyciu oferowanych przez naszą firmę rozwiązań, z pewnością uda się usprawnić kwestię magazynowania towarów w Twojej firmie. Optymalnie zorganizowane systemy magazynowania zapewnią bezproblemowy dostęp do produktów oraz zagwarantują oszczędność miejsca w pomieszczeniu, poprzez ergonomiczną budowę. W zależności od wielkości magazynu oraz charakteru składowanego towaru, nasi specjaliści dobiorą optymalne rozwiązanie dla Twojego magazynu oraz zaproponują korzystną ofertę dla Twojej firmy. Nasze regały projektujemy zawsze z myślą o 100% zadowoleniu naszego klienta - dobieramy wszelkie istotne parametry do oczekiwań i możliwości danej firmy. Skontaktuj się z nami i zamów regał magazynowy do Twojej firmy!

Zaufali nam

  • Logotypy
  • Logotypy 2

AB RACK regały magazynowe

UL. KORSARZY 1, 81-578 GDYNIA
TEL. 58 620 92 09
MOB. 602 510 138
EMAIL: regaly@magazynowe.pl

Facebook Google Plus

Zapisz się do Newslettera

Do góry
Array ( )