Regały półkowe
Regały paletowe
Systemy magazynowe
Akcesoria
Twój Klucz
do Doskonałego Porządku! 
25 Lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań Magazynowych dla Twojego biznesu.
Regały półkowe sklepowe
Pełen wachlarz produktów magazynowych w jednym miejscu
REGAŁY SKLEPOWE NA ZAPLECZE
Regały sklepowe oferowane przez AB RACK wyróżnia: stabilność, wytrzymałość i konkurencyjna cena. Uniwersalność oferowanych przez nas regałów sklepowych pozwala na ich zastosowanie niemal w każdym sklepie, niezależnie od branży. Jesteśmy w stanie dopasować wymiary regałów oraz ich obciążenie do preferencji każdego klienta. Możliwość rozbudowy regałów pozwala na optymalizację przestrzeni magazynu lub zaplecza sklepowego.

Regały na zaplecze sklepu AB RACK produkowane są z blachy stalowej ocynkowanej – zapewnia to im wysoką trwałość oraz chroni przed korozją.

REGAŁY SKLEPOWE – GWARANCJA JAKOŚCI
Proponowane przez nas regały sklepowe nie wymagają stosowania żadnych dodatkowych wzmocnień. Zastosowana konstrukcja (brak stężeń tylnych) pozwala na swobodne wykorzystanie regałów z dwóch stron.

WYMIARY REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH SKLEPOWYCH
Regały magazynowe sklepowe są niezastąpionym miejscem do przechowywania towaru. Oferujemy klientom półki o długości 900, 1000 i 1290 mm i głębokości od 300 do 800 mm. Jesteśmy w stanie dopasować długość regałów do indywidualnych preferencji klientów. Personalizacja zamówienia pozwala na maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni w sklepie. Produkujemy regały według wytycznych FEM i zgodnie z normami PN-EN 15512.
JAKIE SĄ ZALETY REGAŁÓW SKLEPOWYCH?
Regały sklepowe znajdują szerokie zastosowanie zwłaszcza w branży handlowej, doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju sklepach. Regały mogą być ustawiane zarówno w pomieszczeniu sklepowym, na zapleczu oraz w magazynie.

Regały produkowane są z blachy stalowej ocynkowanej.

Każdy nasz regał na zaplecze sklepowe można dowolnie konfigurować oraz łączyć z innymi regałami, tak, aby zwiększyć ostateczną powietrznię użytkową do przechowywania towarów.

STANDARDOWE WYMIARY
Wysokość 2.100mm, 2.500mm, 3.000mm, 3.500mm, 4.600mm
Głębokość 300mm, 400mm, 500mm, 600mm, 800mm
Długość półki 1.290mm, 1.000mm, (dodatkowo – 900mm)

WYSOKA JAKOŚĆ I 
BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie nasze regały są zgodne z aktualnymi normami gwarantującymi bezpieczną pracę w biurze i posiadają deklarację zgodności CE. Nasze produkty spełniają wszystkie warunki zapewniające wieloletnie i bezawaryjne używanie ich w miejscu pracy. Dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, staramy się, by każda osoba zamawiająca nasze regały do biura była w 100% zadowolona z ich użytkowania.
Masz pytania?
Potrzebujesz doradztwa w sprawie doboru regałów lub systemów magazynowych?
Skontaktuj się z nami chętnie pomożemy dobrać najlepsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.
Zaufali nam
ul. Korsarzy 1
81-578 Gdynia
NIP 58-615-839-22
Nasza lokalizacja >
kontakt