Regały półkowe
Regały paletowe
Systemy magazynowe
Akcesoria
Twój Klucz
do Doskonałego Porządku! 
25 Lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań Magazynowych dla Twojego biznesu.
Regały półkowe do biura
Pełen wachlarz produktów magazynowych w jednym miejscu

NOWOCZESNE, SYSTEMOWE REGAŁY MAGAZYNOWE DO BIURA
Oferowane przez nas regały stalowe do biura są uniwersalnym i niezbędnym elementem wszystkich pomieszczeń biurowych. Wybór stabilnych i funkcjonalnych regałów do naszego miejsca pracy zdecydowanie usprawni pracę i zagwarantuje bezpieczne składowanie dokumentów. Warto również dokupić różnego rodzaju szuflady i pojemniki plastikowe, które umożliwią jeszcze łatwiejsze gromadzenie wszelkich niezbędnych w biurze dokumentów.

Oferujemy regały stalowe o różnej wielkości, dopasowane do potrzeb naszych kontrahentów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wykonujemy regały na wymiar podany przez klienta. Cenimy sobie wysoką jakość i precyzję wykonania, dlatego zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. W naszej firmie istnieje  możliwość doboru szerokości i wysokości regałów do biura w zależności od rodzaju składowanego towaru oraz miejsca, w których będą ustawione.

WYSOKA JAKOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ
Nasze regały magazynowe do biura cechuje bardzo łatwy montaż, bez połączeń śrubowych. Umożliwia to zredukowanie czasu ich montowania i późniejszej regulacji półek na różne wysokości. Maksymalne obciążenie na naszych regałach jest ustalane indywidualnie. W zależności od zastosowania  montujemy odpowiednio wytrzymałe półki, które zapewnią optymalne wykorzystanie powierzchni składowania. Oferujemy solidne i funkcjonalne regały biurowe, wykonane z najwyższej jakości stali galwanizowanej.

WYSOKA JAKOŚĆ I 
BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie nasze regały stalowe do biura są zgodne z aktualnymi normami gwarantującymi bezpieczną pracę w biurze i posiadają deklarację zgodności CE. Nasze produkty spełniają wszystkie warunki zapewniające wieloletnie i bezawaryjne używanie ich w miejscu pracy. Dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, staramy się, by każda osoba zamawiająca nasze regały do biura była w 100% zadowolona z ich użytkowania.
Masz pytania?
Potrzebujesz doradztwa w sprawie doboru regałów lub systemów magazynowych?
Skontaktuj się z nami chętnie pomożemy dobrać najlepsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.
Zaufali nam
ul. Korsarzy 1
81-578 Gdynia
NIP 58-615-839-22
Nasza lokalizacja >
kontakt