Regały półkowe
Regały paletowe
Systemy magazynowe
Akcesoria
Twój Klucz
do Doskonałego Porządku! 
25 Lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań Magazynowych dla Twojego biznesu.
Regały paletowe
Pełen wachlarz produktów magazynowych w jednym miejscu
Regały paletowe AB RACK wykonywane są ze stali ocynkowanej o podwyższonej jakości, co znacząco zwiększa ich odporność na korozję.

Regały paletowe AB RACK zachowują swoją stabilność nawet przy dużym obciążeniu, a ich wytrzymała konstrukcja nie wymaga dodatkowych wzmocnień. Stosowanie regałów paletowych w magazynach pozwala w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń, jednocześnie zwiększając możliwą ilość przechowywanych towarów.
Regały paletowe AB RACK mogą zostać zmodyfikowane na specjalne życzenie klienta. Istnieje możliwość dowolnego poszerzania regałów poprzez łączenie ich z innymi. Nasze ocynkowane konstrukcje są wyjątkowe proste w montażu.

RAMY REGAŁÓW PALETOWYCH
Słupy oferowanych przez nas regałów magazynowych paletowych posiadają regulację położenia belki co 50 mm. Maksymalne obciążenie sekcji wynosi 30 ton. W ofercie posiadamy 9 różnymi profilami słupów. Zawsze dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań klientów i realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia.

BELKI REGAŁÓW PALETOWYCH
Belki poziome są produkowane w rozpiętości od 950 mm do 4400 mm. Każda belka jest wyposażona w zabezpieczenia uniemożliwiające wypięcie się z ramy. Do dyspozycji mamy 11 profili belek. Nasze regały paletowe umożliwiają składowanie palet standardowych i specjalnych, szpuli, bębnów, beczek, towarów niespaletyzowanych, itp. Regały pozwalają na zastosowanie wszystkich środków transportu magazynowego.
JAKIE SĄ ZALETY REGAŁÓW PALETOWYCH?
Regały magazynowe paletowe stanowią idealną i wygodną metodę na przechowywanie towarów o różnych rozmiarach, kształtach i wadze. Wyróżnia je przede wszystkim bardzo trwała i stabilna konstrukcja. Produkowane przez nas regały paletowe zapewniają łatwy i natychmiastowy dostęp do przechowywanych towarów na paletach. Dzięki nim sprawdzanie stanów magazynowych oraz coroczna inwentaryzacja przestanie być wyzwaniem. Regały paletowe pozwalają na zamontowanie półek siatkowych lub kratownic co pozwala na przechowywanie towarów niespaletyzowanych.

Podsumowując, nasze regały magazynowe paletowe wyróżnia:
- uniwersalność i bezproblemowa możliwość dopasowania regału do produktów o różnych gabarytach
- szybki i łatwy dostęp do wszystkich towarów umieszczonych na regałach, co ułatwia 
- kontrolę stanu magazynowego
- nieskomplikowany i szybki montaż
- trwała i stabilna konstrukcja regału
- możliwość przechowywania towaru luzem (należy w tym celu zamontować półki siatkowe lub kratownice)

Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych specjalistów i ustalenia szczegółów zamówienia. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniego regału magazynowego.

CO NAS WYRÓŻNIA?
Nasze regały magazynowe paletowe wykonywane są stali ocynkowanej o podwyższonej jakości. Stawiamy na dużą uniwersalność oferowanych regałów. Modyfikujemy, konfigurujemy i łączymy regały specjalnie na życzenie klientów. Oferowane regały są stabilne niezależnie od obciążenia. Można je w łatwy i szybki sposób rozmontować, a w razie potrzeby ustawić w innym miejscu w magazynie.

STANDARDOWE WYMIARY
Wysokość od 1,8m do 30m
Głębokość dostosowana do wymiarów palet
Obciążenia do 30t na 1 sekcje.

REGAŁY MAGAZYNOWE
PALETOWE NA WYMIAR
Regały paletowe na wymiar to konstrukcje o wielu walorach użytkowych, które usprawniają funkcjonowanie niejednego magazynu. Nic więc dziwnego, że stanowią one jeden z niezbędnych elementów wyposażenia tego typu obiektów. Dzięki nim możliwe jest składowanie towarów spaletyzowanych różnego rodzaju znajdujących się na paletach.

Bardzo praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem, które pozwoli na optymalizację powierzchni składowania, są regały paletowe. To dzięki nim mamy możliwość przechowywania wielu różnych typów towarów zarówno tych umieszczonych na paletach standardowych, jak i specjalnych, które mają nietypowe wymiary. Nic więc dziwnego, że od lat stanowią jeden z niezbędnych elementów wyposażenia praktycznie każdego magazynu wielkopowierzchniowego.

Masz pytania?
Potrzebujesz doradztwa w sprawie doboru regałów lub systemów magazynowych?
Skontaktuj się z nami chętnie pomożemy dobrać najlepsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.
Zaufali nam
ul. Korsarzy 1
81-578 Gdynia
NIP 58-615-839-22
Nasza lokalizacja >
kontakt