Regały półkowe
Regały paletowe
Systemy magazynowe
Akcesoria
Twój Klucz
do Doskonałego Porządku! 
25 Lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań Magazynowych dla Twojego biznesu.
Regały półkowe
Pełen wachlarz produktów magazynowych w jednym miejscu
Produkowane przez nas regały półkowe magazynowe wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałej blachy stalowej ocynkowanej, co stanowi doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne. Dzięki temu uzyskujemy nie tylko trwałe pokrycie konstrukcji, czyli protektor cynkowy na całej powierzchni regału, ale również – estetyczny wygląd słupów i półek. Doskonałej jakości stal zastosowana do produkcji sprawia, że nasze regały magazynowe półkowe są trwałe, stabilne i odporne na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne. Regały półkowe AB RACK nie ścierają się, co jest szczególnie istotne w przypadku środowiska magazynowego – uderzenia innych twardych elementów o regał to standardowa sytuacja w przypadku przeładunku asortymentu. Oferowane regały półkowe są odporne również na czynniki mechaniczne.

Regały półkowe magazynowe to niezbędny element w przestrzeni magazynowej. Przechowywanie towarów na paletach nie w każdej okoliczności jest możliwe, a często okazuje się niefunkcjonalne. Dlatego składowanie asortymentu o lekkich i średnich gabarytach niemal zawsze odbywa się z wykorzystaniem regałów półkowych. Do ich najważniejszych funkcji zaliczyć trzeba maksymalne oszczędzanie przestrzeni magazynowej poprzez wielopoziomową konstrukcję i możliwość dostosowania wysokości samych półek do rozmiarów przechowywanych towarów. Regały półkowe magazynowe są zatem sposobem na optymalne składowanie produktów. Użycie regałów półkowych to także ułatwienie pracy dla magazynierów, ponieważ zapewniają one łatwy i wygodny dostęp do asortymentu. Ich użycie w przestrzeni magazynowej sprzyja szybkiej oraz czytelnej organizacji towarów, jak i również znacząco ułatwia sam przeładunek.
BEZŚRUBOWY MONTAŻ
REGAŁÓW PÓŁKOWYCH
Nasze regały półkowe magazynowe są łatwe i szybkie w montażu. Bezśrubowe łączenie elementów regału półkowego doskonale ułatwia montaż oraz demontaż. Możliwość ta jest bardzo przydatna szczególnie przy zmianach konfiguracji regałów magazynowych np. przy zmianie miejsca ustawienia czy zmianie położenia półek magazynowych.
Zaletą naszych regałów półkowych magazynowych jest również to, że dopasowujemy nasze produkty do oczekiwań klienta i realizujemy nawet najbardziej niestandardowe zamówienia wedle otrzymanych zaleceń. Szeroki wybór wymiarów półek oraz ram pozwala na ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb nabywcy i warunków otoczenia. Nigdy nie zostawiamy naszych klientów samych z istotnymi decyzjami. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie – doradzamy, jakie konkretnie regały półkowe wybrać, które znajdują zastosowanie w specyficznej sytuacji danego klienta.

Masz pytania?
Potrzebujesz doradztwa w sprawie doboru regałów lub systemów magazynowych?
Skontaktuj się z nami chętnie pomożemy dobrać najlepsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.
Więcej informacji
o regałach półkowych
STANDARDOWE WYMIARY REGAŁOW PÓLKOWYCH
Regały półkowe – standardowe wymiary:
Wysokość: 2100mm, 2500mm, 2600mm, 3000mm, 3500mm, 4600mm
Głębokość: 300mm, 400mm, 500mm, 600mm, 800mm
Długość półki: 1290mm, 1000mm, 1300 (dodatkowo – 900mm)

Regały półkowe – modułowa konstrukcja
Regały AB RACK zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły stanowić element większej całości. Dzięki temu, regały można dowolnie ze sobą łączyć szeregowo, rozbudowując o dodatkowe sekcje. 
Oferowane przez nas regały półkowe magazynowe przeznaczone są przede wszystkim do składowania ręcznego towarów w opakowaniach lub pojemnikach o zróżnicowanych gabarytach. Ponadto oferujemy szeroki wybór akcesoriów uzupełniających, które będą doskonałym dodatkiem do zamówionego regału półkowego. Oferujemy np. praktyczne pojemniki plastikowe oraz specjalne szuflady.
Zapewniamy najbardziej efektywne rozwiązania i realizujemy wszystkie projekty naszych klientów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, doradztwo  oraz wysoką jakość sprzedawanych regałów półkowych magazynowych. Jeśli szukasz regałów półkowych magazynowych, to koniecznie skontaktuj się z nami. Zamówienia realizujemy szybko i bez zbędnych komplikacji!
Zaufali nam
ul. Korsarzy 1
81-578 Gdynia
NIP 58-615-839-22
Nasza lokalizacja >
kontakt