Regały półkowe
Regały paletowe
Systemy magazynowe
Akcesoria
Twój Klucz
do Doskonałego Porządku! 
25 Lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań Magazynowych dla Twojego biznesu.
Regały wspornikowe
Pełen wachlarz produktów magazynowych w jednym miejscu
Regały magazynowe wspornikowe są jednym z najbardziej ergonomicznych systemów przechowywania w magazynie materiałów o długich i płaskich lub niskich profilach. Idealnie nadają się do składowania rur stalowych lub PCV, tarcicy, drewna konstrukcyjnego, jak i innych przedmiotów, niemieszczących się na standardowych regałach paletowych.

Składowanie dłużyc wymaga korzystania z regałów umożliwiających optymalizację przestrzeni magazynowych. Regały wspornikowe, których budowa pozwala na dowolne umieszczenie wsporników po stronach słupów, reorganizują i zwiększają dostępny do przechowywania teren poprzez zagęszczenie ilości towarów na pojedynczym regale. Magazynowanie elementów dłużycowych przy użyciu regałów wspornikowych nie będzie nigdy więcej utrudniało organizacji przestrzeni.
Korzystanie z regałów magazynowych wspornikowych jest łatwe i intuicyjne. Wygoda w manewrowaniu regałem podnosi efektywności pracy na magazynie. Wytrzymała konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych towarów nawet przy intensywnym użytkowaniu regałów.

Nasze regały wspornikowe produkowane są każdorazowo na indywidualne zamówienie naszych klientów. Projekt dobrany bezpośrednio do potrzeb pozwala na wypracowanie przez nas jak najbardziej ekonomicznego i funkcjonalnego rozwiązania. Tworzymy dla naszych klientów regały wspornikowe, które pomogą im w łatwy sposób praktycznie zagospodarować przestrzeń. Oferujemy jedynie sprawdzone, stabilne i wytrzymałe regały wspornikowe, dzięki którym nasi klienci mogą magazynować towary o niestandardowych kształtach i gabarytach.
Przy zamówieniu z reguły prosimy o określenie rozmiarów i ciężaru przedmiotów przeznaczonych do składowania. Do podanych parametrów dopasowujemy konstrukcję regałów wspornikowych w celu zapewnienia optymalnej wytrzymałości. Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty regałów magazynowych wspornikowych i chętnie realizujemy wszystkie nietypowe ustawienia.

KONSTRUKCJA REGAŁÓW WSPORNIKOWYCH
Konstrukcja regałów magazynowych wspornikowych opiera się na pionowych słupach nośnych, wykonanych z dwuteowników o odpowiednio dobranym przekroju. Do nich mocowane są poziome wsporniki, na których układa się składowane dłużyce. W ten sposób wykonana konstrukcja regałów wspornikowych zapewnia bezpieczny dostęp do samego ładunku. Sprawia to, iż korzystanie z regałów wspornikowych podnosi sprawność obsługi towaru na magazynie.

Magazynowanie produktów dłużycowych na wspornikach ułatwia kontrolę zapasów, ponieważ wszystkie elementy są prezentowane w sposób widoczny i przejrzysty. Ułożenie towaru na regałach ułatwia też jego załadunek przy użyciu wózka widłowego lub suwnicy. Na regałach wspornikowych składuje się gównie wszelkiego rodzaju dłużyce, czyli różnego typu profile stalowe lub (z innego materiału), np. o długości 6 metrów.

Wytrzymała konstrukcja (zwłaszcza regulowane, stalowe ramiona) regałów wspornikowych pozwala na składowanie na nich towarów nie tylko długich, ale i ponadgabarytowych. Nacisk ciężkiego ładunku nie zniekształca ani nie deformuje ramion, przez co przechowywany asortyment jest zabezpieczony przed upadkiem lub uszkodzeniem.

ZAMÓW NASZE REGAŁY WSPORNIKOWE!
Nasze produkty charakteryzują się wysoką estetyką wykonania i konkurencyjną ceną. Spełniają wszystkie wymagane europejskie normy bezpieczeństwa i jakości oraz  posiadają certyfikację SIS, GS i ISO 9001. Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami z naszej firmy i zamówienia regału wspornikowego dopasowanego do Państwa magazynu!

ZALETY:
bezproblemowe i bezpieczne składowanie długich i ponadgabarytowych elementów
wytrzymała i trwała konstrukcja
wygodny dostęp do produktów
oszczędzanie miejsca w magazynie przez wykorzystanie wysokości hali

STANDARDOWE WYMIARY
Wysokość standardowo do 6 m
Głębokość do 1500 mm
Obciążenia do 1300 kg na 1 ramię i do 8500 kg na 1 słup regału.

Masz pytania?
Potrzebujesz doradztwa w sprawie doboru regałów lub systemów magazynowych?
Skontaktuj się z nami chętnie pomożemy dobrać najlepsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.
Zaufali nam
ul. Korsarzy 1
81-578 Gdynia
NIP 58-615-839-22
Nasza lokalizacja >
kontakt