Regały półkowe
Regały paletowe
Systemy magazynowe
Akcesoria
Twój Klucz
do Doskonałego Porządku! 
25 Lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań Magazynowych dla Twojego biznesu.
Regały paletowe przepływowe
Pełen wachlarz produktów magazynowych w jednym miejscu
NAJLEPSZĄ METODA MAGAZYNOWANIA PALET Z TOWAREM JEDNORODNYM JEST SYSTEM WEDŁUG ZASADY FIFO.

Regały przepływowe FIFO składają się z ciągów grawitacyjnych przenośników rolkowych, które tworzą kanały rozdzielcze. Palety są wkładane z jednej strony, a odbierane – z drugiej. Towar przesuwa się samoczynnie po rolkach, dzięki sile grawitacji, w kierunku miejsca ich odbioru, które znajduje się po drugiej stronie przenośnika rolkowego.
Regały paletowe przepływowe są idealnym rozwiązaniem w przypadku składowania jednorodnych, szybko rotujących towarów. Dzięki zachowaniu zasady FIFO (pierwsze weszło, pierwsze wyszło) zapewniony jest właściwy obrót towarów.

STANDARDOWE WYMIARY
Wysokość standardowo do 12m
Głębokość standardowo do 18,5 m
Obciążenia od 150 kg do 1200 kg na 1 paletę

REGAŁY MAGAZYNOWE
PALETOWE NA WYMIAR
Regały paletowe na wymiar to konstrukcje o wielu walorach użytkowych, które usprawniają funkcjonowanie niejednego magazynu. Nic więc dziwnego, że stanowią one jeden z niezbędnych elementów wyposażenia tego typu obiektów. Dzięki nim możliwe jest składowanie towarów spaletyzowanych różnego rodzaju znajdujących się na paletach.

Bardzo praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem, które pozwoli na optymalizację powierzchni składowania, są regały paletowe. To dzięki nim mamy możliwość przechowywania wielu różnych typów towarów zarówno tych umieszczonych na paletach standardowych, jak i specjalnych, które mają nietypowe wymiary. Nic więc dziwnego, że od lat stanowią jeden z niezbędnych elementów wyposażenia praktycznie każdego magazynu wielkopowierzchniowego.

Masz pytania?
Potrzebujesz doradztwa w sprawie doboru regałów lub systemów magazynowych?
Skontaktuj się z nami chętnie pomożemy dobrać najlepsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.
Zaufali nam
ul. Korsarzy 1
81-578 Gdynia
NIP 58-615-839-22
Nasza lokalizacja >
kontakt