Regały półkowe
Regały paletowe
Systemy magazynowe
Akcesoria
Twój Klucz
do Doskonałego Porządku! 
25 Lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań Magazynowych dla Twojego biznesu.
O firmie
Pełen wachlarz produktów magazynowych w jednym miejscu
Firma AB RACK dd blisko 25 lat dostarcza najwyższej jakości rozwiązania w dziedzinie magazynowania. Przez te wszystkie lata niezmiennie przyświecał nam jeden cel, mianowicie satysfakcja naszych Klientów. Aby temu sprostać, konsekwentnie dbaliśmy i nadal dbamy o rozwój naszej firmy, poszerzanie kompetencji pracowników, a przede wszystkim portfolio produktów.

Oferta AB RACK to nie tylko szeroka gamy niezawodnych regałów magazynowych stalowych ocynowanych, dająca nieograniczone możliwości aranżacji i maksymalizacji przestrzeni magazynowej Klienta. To również profesjonalne doradztwo na całym etapie realizacji inwestycji. Oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Działamy na terenie całej Polski
Nieograniczone możliwości dopasowania


CO WYRÓŻNIA
NASZE REGAŁY
BEZŚRUBOWY MONTAŻ
Montaż regałów jest bardzo prostą czynnością polegająca na wciśnięciu półek w zaczepy w ramach, bez użycia narzędzi.

DUŻA OBCIĄŻALNOŚĆ
Półki o różnej obciążalności oraz dodatkowy system wzmocnień półek umożliwia zakup regałów wg potrzeb.

STABILNOŚĆ
Połączenie pomiędzy słupami i półkami ma charakter quasi klinów, podobnie do połączeń w rusztowaniach budowlanych.

STAL OCYNKOWANA
Doskonałe, trwałe pokrycie regału protektorem cynkowym na całej powierzchni.

DOWOLNOŚĆ KONFIGURACJI
Dopasowujemy nasze produkty do oczekiwań klienta i realizujemy nawet najbardziej niestandardowe zamówienia wedle otrzymanych zaleceń.

AKCESORIA
Podziałki, półki, szuflady, separatory, szafy, stoły, lustra i wiele innych

Więcej informacji
o regałach półkowych
REGAŁY MAGAZYNOWE
Regały magazynowe są niezwykle praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem składowania różnego rodzaju materiałów. Konstrukcja naszych produktów zapewnia im dużą stabilność, zwłaszcza gdy są odpowiednio obciążone. Nasze regały do magazynu zapewniają komfort przechowywania oraz przeładunku wszelkich materiałów. Mogą być konfigurowane w dowolny sposób, a także rozbudowywane o nowe moduły. Montaż naszych regałów do magazynu jest szybki i łatwy, gdyż nie są potrzebne do tego żadne nietypowe narzędzia. Nasza szeroka oferta regałów do magazynu to funkcjonalne rozwiązanie do składowania towarów w wygodny i ergonomiczny sposób. Składowanie palet na regałach stanie się o wiele prostsze i wydajniejsze!
Regały są wykonane z blach, które są dwustronnie ocynkowane. Zostały pokryte na całej powierzchni trwałym protektorem cynkowym, który stanowi skuteczną powłokę ochronną. Udźwig naszych regałów magazynowych dostosowywany jest do wagi składowanych na nich towarów. W przypadku bardzo ciężkich materiałów półki wzmacniane są dodatkowym systemem wspierającym.

REGAŁY STALOWE AB RACK
Nasze regały stalowe wykonane są z najwyższej jakości stopów, co zapewnia ich odporność na działanie podwyższonych lub niskich temperatur oraz czynników powodujących korozję chemiczną i atmosferyczną.

Wysoka wytrzymałość regałów stalowych pozwala na magazynowanie przedmiotów o bardzo dużych gabarytach i ciężarze. Dzięki stabilności i regulowanej wysokości półek można składować na nich przedmioty o różnych, nawet nietypowych kształtach.

Montaż regałów stalowych jest niezwykle łatwy, co pozwala je bez problemów dostosować do każdego magazynu. Polega on na odpowiednim wciskaniu półek w zaczepy znajdujące się w ramach. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie używamy śrub, przez co montaż jest intuicyjny i szybki.

Masz pytania?
Potrzebujesz doradztwa w sprawie doboru regałów lub systemów magazynowych?
Skontaktuj się z nami chętnie pomożemy dobrać najlepsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.
Zaufali nam
ul. Korsarzy 1
81-578 Gdynia
NIP 58-615-839-22
Nasza lokalizacja >
kontakt