Regały paletowe

Dowolność konfiguracji

REGAŁY STANDARDOWE - REGAŁY WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Oferowane regały magazynowe paletowe wykonywane są ze stali ocynkowanej o podwyższonej jakości. Nasi doświadczeni projektanci pracują w oparciu o profesjonalne narzędzia projektowe, m.in. o specjalne oprogramowanie, które wyklucza możliwość błędnego doboru elementów do regałów.

ramy

Słupy oferowanych przez nas regałów magazynowych paletowych są perforowane co 50 mm (regulacja położenia belki).  Ramy produkowane są w ustalonych wymiarach, a szerokość słupa może wynosić od 75 do 120 mm, w zależności od potrzeb wytrzymałościowych. Zakres tonażowy ram wynosi od 0 do 30 ton. W naszej firmie dysponujemy aż 9 różnymi profilami słupów. Zawsze dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań klientów i realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia. 

belki

Belki poziome są produkowane w rozpiętości od 950 mm do 4400 mm. Każda belka jest zabezpieczona przed wypięciem się z ramy dwoma zawleczkami. Do dyspozycji mamy 11 profili belek o różnej nośności i długości. Nasze regały paletowe umożliwiają składowanie palet standardowych i specjalnych, szpuli, bębnów, beczek, towarów niespaletyzowanych, itp. Regały pozwalają na zastosowanie wszystkich środków transportu magazynowego.

Zalety regałów paletowych

– uniwersalność i bezproblemowa możliwość dopasowania regału do produktów o różnych gabarytach 
– szybki i łatwy dostęp do wszystkich towarów umieszczonych na regałach, co ułatwia kontrolę stanu magazynowego
– wysoka jakość za korzystną cenę
– nieskomplikowany i szybki montaż
– trwała i stabilna konstrukcja regału
– możliwość przechowywania towaru luzem (należy w tym celu zamontować półki siatkowe lub kratownice) 

Nasze regały paletowe magazynowe umożliwiają nieograniczony dostęp do każdej palety i są odpowiednie dla każdego rodzaju spaletyzowanego towaru umieszczonego w magazynie. Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych specjalistów i ustalenia szczegółów zamówienia. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniego regału magazynowego.

przykładowe zdjęcia regałów paletowych

STANDARDOWE WYMIARY
Wysokośćod 1,8m do 30m
Głębokośćdostosowana do wymiarów palet
Obciążeniado 30t na 1 sekcje.
chętnie odpowiemy na wszystkie pytania