Dowolność konfiguracji

Regały paletowe

Regały paletowe

Regały paletowe AB RACK wykonywane są ze stali ocynkowanej o podwyższonej jakości, co znacząco zwiększa ich odporność na korozję.

Regały paletowe AB RACK zachowują swoją stabilność nawet przy dużym obciążeniu, a ich wytrzymała konstrukcja nie wymaga dodatkowych wzmocnień. Stosowanie regałów paletowych w magazynach pozwala w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń, jednocześnie zwiększając możliwą ilość przechowywanych towarów.

Regały paletowe AB RACK mogą zostać zmodyfikowane na specjalne życzenie klienta. Istnieje możliwość dowolnego poszerzania regałów poprzez łączenie ich z innymi. Nasze ocynkowane konstrukcje są wyjątkowe proste w montażu.

RAMY REGAŁÓW PALETOWYCH

Słupy oferowanych przez nas regałów magazynowych paletowych posiadają regulację położenia belki co 50 mm. Ramy produkowane są w ustalonych wymiarach, a szerokość słupa może wynosić od 75 do 120 mm, w zależności od potrzeb wytrzymałościowych. Maksymalne obciążenie sekcji wynosi 30 ton. W ofercie posiadamy 9 różnymi profilami słupów. Zawsze dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań klientów i realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia.

BELKI REGAŁÓW PALETOWYCH

Belki poziome są produkowane w rozpiętości od 950 mm do 4400 mm. Każda belka jest wyposażona w zabezpieczenia uniemożliwiające wypięcie się z ramy. Do dyspozycji mamy 11 profili belek. Nasze regały paletowe umożliwiają składowanie palet standardowych i specjalnych, szpuli, bębnów, beczek, towarów niespaletyzowanych, itp. Regały pozwalają na zastosowanie wszystkich środków transportu magazynowego.

Jakie są zalety regałów paletowych?

Regały magazynowe paletowe stanowią idealną i wygodną metodę na przechowywanie towarów o różnych rozmiarach, kształtach i wadze. Wyróżnia je przede wszystkim bardzo trwała i stabilna konstrukcja. Produkowane przez nas regały paletowe zapewniają łatwy i natychmiastowy dostęp do przechowywanych towarów na paletach. Dzięki nim sprawdzanie stanów magazynowych oraz coroczna inwentaryzacja przestanie być wyzwaniem. Regały paletowe pozwalają na zamontowanie półek siatkowych lub kratownic co pozwala na przechowywanie towarów niespaletyzowanych.

Podsumowując, nasze regały magazynowe paletowe wyróżnia:

  • uniwersalność i bezproblemowa możliwość dopasowania regału do produktów o różnych gabarytach
  • szybki i łatwy dostęp do wszystkich towarów umieszczonych na regałach, co ułatwia kontrolę stanu magazynowego
  • nieskomplikowany i szybki montaż
  • trwała i stabilna konstrukcja regału
  • możliwość przechowywania towaru luzem (należy w tym celu zamontować półki siatkowe lub kratownice)

Nasze regały paletowe magazynowe umożliwiają nieograniczony dostęp do każdej palety i są odpowiednie dla każdego rodzaju spaletyzowanego towaru umieszczonego w magazynie.

Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych specjalistów i ustalenia szczegółów zamówienia. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniego regału magazynowego.

Co nas wyróżnia?

Nasze regały magazynowe paletowe wykonywane są stali ocynkowanej o podwyższonej jakości. Stawiamy na dużą uniwersalność oferowanych regałów. Modyfikujemy, konfigurujemy i łączymy regały specjalnie na życzenie klientów. Oferowane regały są stabilne niezależnie od obciążenia. Można je w łatwy i szybki sposób rozmontować, a w razie potrzeby ustawić w innym miejscu w magazynie.

przykładowe zdjęcia regałów paletowych

STANDARDOWE WYMIARY
Wysokośćod 1,8m do 30m
Głębokośćdostosowana do wymiarów palet
Obciążeniado 30t na 1 sekcje.
chętnie odpowiemy na wszystkie pytania