Stal ocynkowana

Regały sklepowe

Regały sklepowe na zaplecze

Regały sklepowe oferowane przez AB RACK wyróżnia: stabilność, wytrzymałość i konkurencyjna cena. Uniwersalność oferowanych przez nas regałów sklepowych pozwala na ich zastosowanie niemal w każdym sklepie, niezależnie od branży. Jesteśmy w stanie dopasować wymiary regałów oraz ich obciążenie do preferencji każdego klienta. Możliwość rozbudowy regałów pozwala na optymalizację przestrzeni magazynu lub zaplecza sklepowego.

Regały na zaplecze sklepu AB RACK wyróżnia najwyższa jakość oraz możliwość wyboru długości i głębokości półek. Nasze regały sklepowe produkowane są z blachy stalowej ocynkowanej – zapewnia to im wysoką trwałość oraz chroni przed korozją.

Regały sklepowe – gwarancja jakości

Realizując zmówienia na nasze regały sklepowe, dopasowujemy się do indywidualnych oczekiwań naszych klientów – dostosowując zarówno maksymalne obciążenie, jak i wymiary regałów. Oferujemy funkcjonalne rozwiązania, które zapewniają komfortową i bezproblemową ekspozycję wszystkich towarów znajdujących się na zapleczu sklepowym. Proponowane przez nas regały sklepowe nie wymagają stosowania żadnych dodatkowych wzmocnień. Zastosowana konstrukcja (brak stężeń tylnych) pozwala na swobodne wykorzystanie regałów z dwóch stron.

Wymiary regałów magazynowych sklepowych

Regały magazynowe sklepowe są niezastąpionym miejscem do przechowywania towaru. Oferujemy klientom półki o długości 900, 1000 i 1290 mm i głębokości od 300 do 800 mm. Jesteśmy w stanie dopasować długość regałów do indywidualnych preferencji klientów. Personalizacja zamówienia pozwala na maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni w sklepie. Produkujemy regały według wytycznych FEM i zgodnie z normami PN-EN 15512.

Jakie są zalety regałów sklepowych?

Regały sklepowe znajdują szerokie zastosowanie zwłaszcza w branży handlowej, doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju sklepach. Regały mogą być ustawiane zarówno w pomieszczeniu sklepowym, na zapleczu oraz w magazynie.

Regały produkowane są z blachy stalowej ocynkowanej.

Każdy nasz regał na zaplecze sklepowe można dowolnie konfigurować oraz łączyć z innymi regałami, tak, aby zwiększyć ostateczną powietrznię użytkową do przechowywania towarów.

przykładowe zdjęcia regałów do sklepu

STANDARDOWE WYMIARY

Wysokość2.100mm, 2.500mm, 3.000mm, 3.500mm, 4.600mm
Głębokość300mm, 400mm, 500mm, 600mm, 800mm
Długość półki1.290mm, 1.000mm, (dodatkowo – 900mm)
chętnie odpowiemy na wszystkie pytania