Regały półkowe

Pewna stabilizacja

Produkowane przez nas regały półkowe magazynowe wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałej blachy stalowej ocynkowanej, co stanowi doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne. Dzięki temu uzyskujemy nie tylko trwałe pokrycie konstrukcji, czyli protektor cynkowy na całej powierzchni regału, ale również – estetyczny wygląd słupów i półek. Doskonałej jakości stal zastosowana do produkcji sprawia, że nasze regały półkowe magazynowe są trwałe, stabilne i odporne na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne.

bezśrubowy montaż

Nasze regały półkowe magazynowe są łatwe i szybkie w montażu. Bezśrubowe łączenie elementów regału doskonale ułatwia montaż oraz demontaż Jest to bardzo przydatne szczególnie przy zmianach konfiguracji regałów np. przy zmianie miejsca ustawienia czy zmianie położenia półek magazynowych. Zaletą naszych regałów magazynowych jest również to, że dopasowujemy nasze produkty do oczekiwań klienta i realizujemy nawet najbardziej niestandardowe zamówienia wedle otrzymanych zaleceń. Szeroki wybór wymiarów półek oraz ram pozwala na ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb nabywcy i warunków otoczenia.

Więcej informacji

Oferowane przez nas regały półkowe przeznaczone są przede wszystkim do składowania ręcznego towarów w opakowaniach lub pojemnikach o zróżnicowanych gabarytach. Ponadto oferujemy szeroki wybór akcesoriów uzupełniających, które będą doskonałym dodatkiem do zamówionego regału. Oferujemy np. praktyczne pojemniki plastikowe oraz specjalne szuflady. Warto rozważyć ich zastosowanie.  Dzięki temu każdy magazyn będzie doskonale wyposażony, a znajdujące się w nim przedmioty i towary prawidłowo uporządkowane.

Zapewniamy najbardziej efektywne rozwiązania i realizujemy wszystkie projekty naszych klientów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, doradztwo  oraz wysoką jakość sprzedawanych regałów półkowych magazynowych. Jeśli szukasz regałów półkowych magazynowych, to koniecznie skontaktuj się z nami. Zamówienia realizujemy szybko i bez zbędnych komplikacji.

przykładowe zdjęcia regałów półkowych

STANDARDOWE WYMIARY
Wysokość2.100mm, 2.500mm, 3.000mm, 3.500mm, 4.600mm
Głębokość300mm, 400mm, 500mm, 600mm, 800mm
Długość półki1.290mm, 1.000mm, (dodatkowo – 900mm)
chętnie odpowiemy na wszystkie pytania