Regały do archiwum

NOWOCZESNE REGAŁY DO ARCHIWUM

Oferowane przez nas regały do archiwum mają wytrzymałą i stabilną konstrukcję. Oznacza to możliwość składowania na nich ciężkich i dużych gabarytowo segregatorów. Jednocześnie rozmiary i zastosowane funkcje regałów archiwalnych pozwalają traktować je jak regały magazynowe do archiwum, których głównym zadaniem jest optymalizacja Proponowane regały archiwizacyjne to regały wielopoziomowe, które pozwalają na komfortowe układanie, przekładanie i segregowanie niezbędnych dokumentów. Odpowiednio ustawione w pomieszczeniu regały archiwalne umożliwią bezproblemowe i wygodne sięganie po dokumentację lub inne składowane przedmioty (sprzęt komputerowy, drukarki itp.).  

Regały archiwalne oferowane przez AB RACK zapewniają bezpieczne i wygodne składowanie segregatorów. Nasze regały archiwizacyjne nie wymagają stosowania stężeń krzyżowych tylnych i żadnych innych wzmocnień.  

Regały do archiwum AB RACK są dostosowane specyficznie do potrzeb i wymagań przechowywania zbiorów ważnej i niezbędnej dokumentacji firmowej. Oznacza to, że tak gabaryt samych regałów do archiwum, jak i ich funkcjonalności mają za zadanie umożliwić zorganizowane i długotrwałe składowanie dokumentów, które pozostaną w archiwum w pełni bezpieczne.

Do każdego zamówienia w AB RACK podchodzimy indywidualnie. Przeprowadzając krótkie rozpoznanie, możemy – wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie na rynku – wskazać najkorzystniejsze rozwiązania dla danego klienta. Jesteśmy przygotowani do realizacji niestandardowych zamówień na regały do archiwum, jednak zawsze przed podjęciem takiej decyzji przez klienta upewniamy się, iż jest to dla niego najlepsza możliwa oferta. Przykładamy olbrzymią wagę nie tylko do końcowego wykonania, ale również do doradztwa w zakresie wyboru regałów magazynowych do archiwum.

Regały archiwalne wykorzystywane mogą być bibliotekach, muzeach, firmach związanych z księgowością i rachunkowością, ale również w szkołach, urzędach i bankach. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest składowanie w sposób bezpieczny i wygodny dla pracowników rosnącej liczby ważnej dokumentacji.

STANDARDOWE WYMIARY REGAŁÓW ARCHIWALNYCH

Dzięki trzem wymiarom długości półki (900, 1000 i 1290 mm) oraz pięciu wymiarom głębokości półki (300, 400, 500, 600 i 800 mm) nasze regały magazynowe do archiwum gwarantują maksymalne wykorzystanie całej przestrzeni przeznaczonej na pomieszczenie archiwizacyjne. Długości poszczególnych rzędów mogą być projektowane z dokładnością do kilkunastu centymetrów. W ten sposób zoptymalizowana powierzchnia pozwala na przechowywanie powiększającej się liczby dokumentów w sposób usystematyzowany, zgrany organizacyjnie i zwiększający efektywność wykonywanych zadań samych pracowników.

Wysokość naszych regałów archiwizacyjnych wynosi: 2100, 2500, 3000, 3500 i 4600 mm. Realizujemy również niestandardowe zamówienia.

Akcesoria do regałów archiwizacyjnych

Regały magazynowe do archiwum mogą być wyposażone w różnego typu akcesoria dodatkowe:

– przegrody pełne lub częściowe, 
– listwy tylne lub przednie zabezpieczające przed wypadaniem dokumentów, 
– drzwi szafy,
– drążki ubraniowe,
– blaty biurowe.

W AB RACK zapewniamy różnorodny i szeroki wybór akcesoriów do regałów archiwalnych. Dodatkowe elementy to zabezpieczenie samej dokumentacji przez czynnikami zewnętrznymi.

Gwarantujemy 100% zadowolenia z naszych regałów archiwalnych. Zapewniamy każdemu profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego regału.

przykładowe zdjęcia regałów do archiwum

Wysokość2.100mm, 2.500mm, 2.600mm, 3.000mm, 3.500mm, 4.600mm
Głębokość300mm, 400mm, 500mm, 600mm, 800mm
Długość półki1.290mm, 1.000mm, (dodatkowo – 900mm)
chętnie odpowiemy na wszystkie pytania