tel. +48 58 620 92 09 - kom. +48 602 510 138

NOWOCZESNE, SYSTEMOWE REGAŁY PÓŁKOWE

 STANDARDOWE WYMIARY
Wysokość 2.100mm, 2.500mm, 2.600mm, 3.000mm, 3.500mm, 4.600mm
Głębokość 300mm, 400mm, 500mm, 600mm, 800mm
Długość półki 1.290mm, 1.000mm, (dodatkowo - 900mm)

OPIS

Regały magazynowe do biura

Oferowane przez nas regały stalowe do biura są uniwersalnym i niezbędnym elementem wszystkich pomieszczeń biurowych. Wybór stabilnych i funkcjonalnych regałów do naszego miejsca pracy zdecydowanie usprawni pracę i zagwarantuje bezpieczne składowanie dokumentów. Odpowiednio dobrane regały magazynowe do biura będą doskonałą formą gromadzenia i segregowania dokumentów, teczek i segregatorów. Warto również dokupić do niego różnego rodzaju szuflady i pojemniki plastikowe, które umożliwią jeszcze łatwiejsze gromadzenie wszelkich niezbędnych w biurze dokumentów.

Oferujemy regały stalowe o różnej wielkości, dopasowane do potrzeb naszych kontrahentów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wykonujemy regały na wymiar podany przez klienta. Cenimy sobie wysoką jakość i precyzję wykonania, dlatego zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. W naszej firmie istnieje  możliwość doboru szerokości i wysokości regałów do biura w zależności od rodzaju składowanego towaru oraz miejsca, w których będą ustawione.

Wysoka jakość i funkcjonalność

Nasze regały magazynowe do biura cechuje bardzo łatwy montaż, bez połączeń śrubowych. Umożliwia to zredukowanie czasu ich montowania i późniejszej regulacji półek na różne wysokości. Maksymalne obciążenie na naszych regałach jest ustalane indywidualnie. W zależności od zastosowania  montujemy odpowiednio wytrzymałe półki, które zapewnią optymalne wykorzystanie powierzchni składowania. Oferujemy solidne i funkcjonalne regały biurowe, wykonane z najwyższej jakości stali galwanizowanej.

Wszystkie nasze regały stalowe do biura są zgodne z aktualnymi normami gwarantującymi bezpieczną pracę biurze i posiadają deklarację zgodności CE. Nasze produkty spełniają wszystkie warunki zapewniające wieloletnie i bezawaryjne używanie ich w magazynach. Dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów i staramy się, by każda osoba zamawiająca nasze regały do biura była w 100% zadowolona z jego użytkowania.PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE
uzupelnijace-1

Wygrodzenia

uzupelnijace-1

Szafy

uzupelnijace-1

Szuflady

uzupelnijace-1

Pudła archiwizacyjne

Zaufali nam

  • Logotypy
  • Logotypy 2

AB RACK regały magazynowe

UL. KORSARZY 1, 81-578 GDYNIA
TEL. 58 620 92 09
MOB. 602 510 138
EMAIL: regaly@magazynowe.pl

Facebook Google Plus

Zapisz się do Newslettera

Do góry
Array ( )