Regały do biura

NOWOCZESNE, SYSTEMOWE Regały magazynowe do biura

Oferowane przez nas regały stalowe do biura są uniwersalnym i niezbędnym elementem wszystkich pomieszczeń biurowych. Wybór stabilnych i funkcjonalnych regałów do naszego miejsca pracy zdecydowanie usprawni pracę i zagwarantuje bezpieczne składowanie dokumentów. Odpowiednio dobrane regały magazynowe do biura będą doskonałą formą gromadzenia i segregowania dokumentów, teczek i segregatorów. Warto również dokupić do niego różnego rodzaju szuflady i pojemniki plastikowe, które umożliwią jeszcze łatwiejsze gromadzenie wszelkich niezbędnych w biurze dokumentów.

Oferujemy regały stalowe o różnej wielkości, dopasowane do potrzeb naszych kontrahentów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wykonujemy regały na wymiar podany przez klienta. Cenimy sobie wysoką jakość i precyzję wykonania, dlatego zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. W naszej firmie istnieje  możliwość doboru szerokości i wysokości regałów do biura w zależności od rodzaju składowanego towaru oraz miejsca, w których będą ustawione.

Wysoka jakość
i funkcjonalność

Nasze regały magazynowe do biura cechuje bardzo łatwy montaż, bez połączeń śrubowych. Umożliwia to zredukowanie czasu ich montowania i późniejszej regulacji półek na różne wysokości. Maksymalne obciążenie na naszych regałach jest ustalane indywidualnie. W zależności od zastosowania  montujemy odpowiednio wytrzymałe półki, które zapewnią optymalne wykorzystanie powierzchni składowania. Oferujemy solidne i funkcjonalne regały biurowe, wykonane z najwyższej jakości stali galwanizowanej.

Wysoka jakość
i BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie nasze regały stalowe do biura są zgodne z aktualnymi normami gwarantującymi bezpieczną pracę w biurze i posiadają deklarację zgodności CE. Nasze produkty spełniają wszystkie warunki zapewniające wieloletnie i bezawaryjne używanie ich w miejscu pracy. Dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, staramy się, by każda osoba zamawiająca nasze regały do biura była w 100% zadowolona z ich użytkowania.

przykładowe zdjęcia regałów półkowych do biura

STANDARDOWE WYMIARY

Wysokość2.100mm, 2.500mm, 3.000mm, 3.500mm, 4.600mm
Głębokość300mm, 400mm, 500mm, 600mm, 800mm
Długość półki1.290mm, 1.000mm, (dodatkowo – 900mm)
chętnie odpowiemy na wszystkie pytania