tel. +48 58 620 92 09 - kom. +48 602 510 138STANDARDOWE WYMIARY
Wysokość standardowo do 6 m
Głębokość do 1500 mm
Obciążenia do 1300 kg na 1 ramię i do 8500 kg na 1 słup regału.

OPIS

Regały wspornikowe

Regały wspornikowe są jednym z najbardziej ergonomicznych systemów przechowywania w magazynie materiałów o długich i płaskich lub niskich profilach.. Idealnie nadają się do składowania na np. rur stalowych lub PCV, tarcicy, drewna konstrukcyjnego, jak i innych przedmiotów, niemieszczących się na standardowych regałach paletowych.

Nasze wspornikowe  regały magazynowe produkowane są każdorazowo na indywidualne zamówienie naszych klientów. Przy zamówieniu z reguły prosimy o określenie rozmiarów i ciężaru przedmiotów przeznaczonych do składowania. Do podanych parametrów dopasowujemy konstrukcję regałów w celu zapewnienia optymalnej wytrzymałości. Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty regałów wspornikowych i chętnie realizujemy wszystkie nietypowe ustawienia.

Konstrukcja regałów wspornikowych

Konstrukcja regałów magazynowych wspornikowych opiera się na pionowych słupach nośnych, wykonanych z dwuteowników o odpowiednio dobranym przekroju. Do nich mocowane są poziome wsporniki, na których układa się składowane dłużyce. Magazynowanie produktów dłużycowych na wspornikach ułatwia kontrolę zapasów, ponieważ wszystkie elementy są prezentowane w sposób widoczny i przejrzysty. Ułożenie towaru na regałach ułatwia też jego załadunek przy użyciu wózka widłowego lub suwnicy. Na regałach wspornikowych składuje się gównie wszelkiego rodzaju dłużyce, czyli różnego typu profile stalowe lub (z innego materiału), np. o długości 6 metrów.

Zalety
- bezproblemowe i bezpieczne składowanie długich i ponadgabarytowych elementów
- wytrzymała i trwała konstrukcja
-  wygodny dostęp do produktów
- oszczędzanie miejsca w magazynie przez wykorzystanie wysokości hali

Zamów nasze regały wspornikowe!
Nasze produkty charakteryzują się wysoką estetyką wykonania i konkurencyjną ceną. Spełniają wszystkie wymagane europejskie normy bezpieczeństwa i jakości oraz  posiadają certyfikację SIS, GS i ISO 9001. Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami z naszej firmy i zamówienia regału wspornikowego dopasowanego do Państwa magazynu!PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE
uzupelnijace-1

Wygrodzenia

uzupelnijace-1

Osłony

uzupelnijace-1

Barierki

uzupelnijace-1

Lustra

uzupelnijace-1

Szuflady

uzupelnijace-1

Kratownice

Zaufali nam

  • Logotypy
  • Logotypy 2

AB RACK regały magazynowe

UL. KORSARZY 1, 81-578 GDYNIA
TEL. 58 620 92 09
MOB. 602 510 138
EMAIL: regaly@magazynowe.pl

Facebook Google Plus

Zapisz się do Newslettera

Do góry
Array ( )