tel. +48 58 620 92 09 - kom. +48 602 510 138STANDARDOWE WYMIARY
Wysokość 2.100mm, 2.500mm, 2.600mm, 3.000mm, 3.500mm, 4.600mm
Głębokość 300mm, 400mm, 500mm, 600mm, 800mm
Długość półki 1.290mm, 1.000mm, (dodatkowo - 900mm)

OPIS

Produkowane przez nas regały półkowe magazynowe wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałej blachy stalowej ocynkowanej, co stanowi doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne. Dzięki temu uzyskujemy nie tylko trwałe pokrycie konstrukcji, czyli protektor cynkowy na całej powierzchni regału, ale również - estetyczny wygląd słupów i półek. Doskonałej jakości stal zastosowana do produkcji sprawia, że nasze magazynowe regały półkowe i półki magazynowe są trwałe, stabilne i odporne na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne.

Nasze regały półkowe magazynowe są łatwe i szybkie w montażu. Bezśrubowe łączenie elementów regału doskonale ułatwia montaż oraz demontaż. Jest to bardzo przydatne szczególnie przy zmianach konfiguracji regałów np. przy zmianie miejsca ustawienia czy zmianie położenia półek magazynowych. Zaletą naszych regałów magazynowych jest również to, że dopasowujemy nasze produkty do oczekiwań klienta i realizujemy nawet najbardziej niestandardowe zamówienia wedle otrzymanych zaleceń. Szeroki wybór wymiarów półek oraz ram pozwala na ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb nabywcy i warunków otoczenia.

Oferowane przez nas regały półkowe przeznaczone są przede wszystkim do składowania ręcznego towarów w opakowaniach lub pojemnikach o zróżnicowanych gabarytach. Ponadto oferujemy szeroki wybór akcesoriów uzupełniających, które będą doskonałym dodatkiem do zamówionego regału. Oferujemy np. praktyczne pojemniki plastikowe oraz specjalne szuflady. Warto wyposażyć swój magazyn również w barierki ochronne oraz funkcjonalne osłony słupków i ram, a także w półki siatkowe i kratownice. Dzięki temu każdy magazyn będzie doskonale wyposażony, a znajdujące się w nim przedmioty i towary prawidłowo uporządkowane.

Zapewniamy najbardziej efektywne rozwiązania i realizujemy wszystkie projekty naszych klientów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, doradztwo  oraz wysoką jakość sprzedawanych półkowych regałów magazynowych. Od wielu lat staramy się zapewniać jak najkorzystniejsze ceny z doskonałą trwałością oraz funkcjonalnością. Jeśli szukasz regałów półkowych magazynowych, to koniecznie skontaktuj się z nami. Zamówienia realizujemy szybko i bez zbędnych komplikacji.PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE
wygrodzenia siatkowe

Wygrodzenia

szafy

Szafy

szuflady magazynowe i pojemniki plastikowe

Szuflady

Zaufali nam

  • Logotypy
  • Logotypy 2

AB RACK regały magazynowe

UL. KORSARZY 1, 81-578 GDYNIA
TEL. 58 620 92 09
MOB. 602 510 138
EMAIL: regaly@magazynowe.pl

Facebook Google Plus

Zapisz się do Newslettera

Do góry
Array ( )