tel. +48 58 620 92 09 - kom. +48 602 510 138

REGAŁY STANDARDOWE - REGAŁY WYSOKIEGO SKŁADOWANIASTANDARDOWE WYMIARY
Wysokość od 1,8m do 30m
Głębokość dostosowana do wymiarów palet
Obciążenia do 30t na 1 sekcje.

OPIS

Regały paletowe
Oferowane regały magazynowe paletowe wykonywane są ze stali ocynkowanej o podwyższonej jakości. Nasi doświadczeni projektanci pracują w oparciu o profesjonalne narzędzia projektowe, m.in. o specjalne oprogramowanie, które wyklucza możliwość błędnego doboru elementów do regałów. Warunkiem wyjścia przy kalkulacji elementów jest spełnienie norm FEM, co jest istotnym argumentem z punktu widzenia bezpieczeństwa. Pod względem nośności i sztywności elementów nasze regały paletowe spełniają wymagania najnowszych norm europejskich tj. FEM, INSTA SEMA,RAL-RG-614, jak również posiadają certyfikację ISO 9001, SIS, oraz GS. Przestrzeganie tych norm jest gwarancją najwyższej jakości.

Ramy
Słupy oferowanych przez nas regałów magazynowych paletowych są perforowane co 50 mm (regulacja położenia belki).  Ramy produkowane są w ustalonych wymiarach, a szerokość słupa może wynosić od 75 do 120 mm, w zależności od potrzeb wytrzymałościowych. Zakres tonażowy ram wynosi od 0 do 30 ton. W naszej firmie dysponujemy aż 9 różnymi profilami słupów. Zawsze dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań klientów i realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia.

Belki
Belki poziome są produkowane w rozpiętości od 950 mm do 4400 mm. Każda belka jest zabezpieczona przed wypięciem się z ramy dwoma zawleczkami. Do dyspozycji mamy 11 profili belek o różnej nośności i długości. Nasze regały paletowe umożliwiają składowanie palet standardowych i specjalnych, szpuli, bębnów, beczek, towarów niespaletyzowanych, itp. Regały pozwalają na zastosowanie wszystkich środków transportu magazynowego.

Zalety regałów paletowych
- uniwersalność i bezproblemowa możliwość dopasowania regału do produktów o różnych gabarytach
- szybki i łatwy dostęp do wszystkich towarów umieszczonych na regałach, co ułatwia kontrolę stanu magazynowego
- wysoka jakość za korzystną cenę
- nieskomplikowany i szybki montaż
- trwała i stabilna konstrukcja regału
- możliwość przechowywania towaru luzem (należy w tym celu zamontować kratownice)

Nasze regały paletowe magazynowe umożliwiają nieograniczony dostęp do każdej palety i są odpowiednie dla każdego rodzaju spaletyzowanego towaru umieszczonego w państwa magazynie. Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych specjalistów i ustalenia szczegółów zamówienia. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniego regału magazynowego.PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE
szuflady magazynowe

Szuflady

kratownice

Kratownice

wygrodzenia siatkowe

Wygrodzenia

lustra bezpieczeństwa

Lustra

osłony słupów i ram

Osłony

barierki metalowe ochronne

Barierki

Zaufali nam

  • Logotypy
  • Logotypy 2

AB RACK regały magazynowe

UL. KORSARZY 1, 81-578 GDYNIA
TEL. 58 620 92 09
MOB. 602 510 138
EMAIL: regaly@magazynowe.pl

Facebook Google Plus

Zapisz się do Newslettera

Do góry
Array ( )