tel. +48 58 620 92 09 - kom. +48 602 510 138

REGAŁY STANDARDOWE - REGAŁY WYSOKIEGO SKŁADOWANIASTANDARDOWE WYMIARY
Wysokość od 1,8m do 30m
Głębokość dostosowana do wymiarów palet
Obciążenia do 30t na 1 sekcje.

OPIS

Regały paletowe standardowe, rzędowe umożliwiają nieograniczony dostęp do każdej palety i są właściwe dla wszystkich spaletyzowanych towarów bez żadnych ograniczeń. Nasze regały paletowe wykonywane są ze stali ocynkowanej o podwyższonej jakości. Nasi projektanci pracują w oparciu o profesjonalne narzędzia projektowe, między innymi specjalne oprogramowanie przy pomocy którego weryfikowany jest dobór jakościowy i ilościowy elementów regałów. Oprogramowanie to wyklucza możliwość błędnego doboru elementów a przede wszystkim - pomyłki projektanta. Warunkiem wyjścia przy kalkulacji elementów jest spełnienie norm FEM, co jest istotnym argumentem z punktu widzenia bezpieczeństwa. Pod względem nośności i sztywności elementów nasze regały paletowe spełniają wymagania najnowszych norm europejskich tj. FEM, INSTA SEMA,RAL-RG-614, jak również posiadają certyfikację ISO 9001, SIS, oraz GS.

RAMY
Słupy regałów paletowych są perforowane co 50 mm (regulacja położenia belki), wyprodukowane w wysokościach spełniających oczekiwania Klientów. Szerokość słupa od 75 do 120 mm w zależności od potrzeb wytrzymałościowych. Zakres tonażowy ram od 0 do 30 ton. Dysponujemy 9 różnymi profilami słupów.

BELKI
Belki poziome są produkowane w rozpiętości od 950 mm do 4400 mm. Każda belka jest zabezpieczona przed wypięciem się z ramy dwoma zawleczkami. Do dyspozycji mamy 11 profili belek o różnej nośności i długości. Nasze regały paletowe umożliwiają składowanie palet standardowych i specjalnych, szpuli, bębnów, beczek, towarów niespaletyzowanych, itp. Regały pozwalają na zastosowanie wszystkich środków transportu magazynowego.PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE
szuflady magazynowe

Szuflady

kratownice

Kratownice

wygrodzenia siatkowe

Wygrodzenia

lustra bezpieczeństwa

Lustra

osłony słupów i ram

Osłony

barierki metalowe ochronne

Barierki

Zaufali nam

  • Logotypy
  • Logotypy 2

AB RACK regały magazynowe

UL. KORSARZY 1, 81-578 GDYNIA
TEL. 58 620 92 09
MOB. 602 510 138
EMAIL: regaly@magazynowe.pl

Facebook Google Plus

Zapisz się do Newslettera

Do góry
Array ( )