Regały do archiwum

OPIS

Oferowane przez nas regały do archiwum mają wytrzymałą i stabilną konstrukcję. Zapewniają bezpieczne i wygodne przechowywanie dokumentów firmowych. Odpowiednio ustawione w pomieszczeniu regały archiwizacyjne umożliwią bezproblemowe i wygodne sięganie po dokumentację lub inne składowane przedmioty (sprzęt komputerowy, drukarki itp.).  Nasi specjaliści montują w nich solidne i odpowiednio wyważone półki, które są dostosowane do wieloletniego przechowywania dużych ilości materiałów. Nasze regały archiwizacyjne nie wymagają stosowania stężeń krzyżowych tylnych i żadnych innych wzmocnień.  Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i wskazujemy najkorzystniejsze rozwiązania.

Wymiary
Dzięki trzem wymiarom długości półki (900, 1000 i 1290 mm) oraz pięciu wymiarom głębokości półki (300, 400, 500, 600 i 800 mm) nasze regały magazynowe do archiwum gwarantują maksymalne wykorzystanie całej przestrzeni przeznaczonej na pomieszczenie archiwizacyjne. Długości poszczególnych rzędów mogą być projektowane z dokładnością do kilkunastu centymetrów.

Wysokość naszych regałów archiwizacyjnych wynosi: 2100, 2500, 3000, 3500 i 4600 mm. Realizujemy również niestandardowe zamówienia.

Akcesoria do regałów archiwizacyjnych
Regały magazynowe do archiwum mogą być wyposażone w różnego typu akcesoria dodatkowe:
– przegrody pełne lub częściowe,
– listwy tylne lub przednie zabezpieczające przed wypadaniem dokumentów,
– drzwi szafy montowane na pojedynczych sekcjach regału,
– drążki ubraniowe,
– blaty biurowe montowane,

Proponowane akcesoria pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i zwiększenie komfortu pracy.

Gwarantujemy 100% zadowolenia z naszych regałów archiwalnych. Zapewniamy każdemu profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego regału.

Podziel się!